Jakie etui na telefon warto wybrać?

Zakup nowoczesnego smartfona to dość spory wydatek. Oczywistym jest więc, że zależy nam na tym, by urządzenie posłużyło nam przez długi czas. Aby mogło tak być warto zabezpieczyć je przed uszkodzeniem wybierając odpowiednie etui na telefon. Obecnie możemy wybierać spośród wielu rodzajów etui, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Skórzane etui na telefon z zamykaną klapką

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych, eleganckich rozwiązań a przy tym zalezy ci na tym, by telefon był doskonale zabezpieczony z każdej strony urządzenia postaw na etui wykonane z ekologicznej skóry. Ma ono formę zamykanego pudełeczka, dzięki czemu chroniony jest nie tylko tył urządzenia ale również jego wyświetlacz. Etui to świetnie amortyzuje siłę jaka działa na telefon np. podczas upadku.

Silikonowy case – dla miłośników wygody

W ciągu dnia często sięgasz po smartfona i zależy ci na tym by etui na telefon było przede wszystkim praktyczne? W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się ochrona typu “case’ czyli silikonowy kształt odpowiadający obudowie urządzenia, który zakłada się na tył telefonu. Etui takie jest tanie, praktyczne a przy tym daje ci możliwość zmiany wyglądu urządzenia.
Wodoodporne etui na telefon dla aktywnych
Jesteś osobą, która spędza czas w sposób bardzo aktywny? Często fotografujesz podczas pływania, jazdy na nartach czy wędrówek? W takim razie warto wyposażyć się w wodoodporne etui na telefon, które skutecznie ochroni urządzenie nie tylko podczas opadu deszczu czy śniegu ale nawet jeśli telefon przypadkowo zostanie zamoczony w wodzie. Minusem tego rodzaju ochrony jest fakt, że jest ona stosunkowo droga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *