Manekin tors – jak wypada w porównaniu z innymi modelami manekinów?

Na rynku znajdziemy różne rodzaje manekinów. Każdy z nich jest inny. Warto postawić na taki, który najbardziej pasuje do wnętrza butiku i będzie w stanie eksponować oferowaną odzież w najlepszy sposób. W tym artykule podpowiemy, jak wybrać takiego manekina.

Manekin tors, manekin całopostaciowy czy może ekspozytor?

W sklepach z ubraniami najczęściej spotkamy trzy rodzaje manekinów:
• manekiny całopostaciowe
• ekspozytory
• manekiny torsy.

Każdy z nich może służyć do promocji zupełnie innych elementów garderoby czy akcesoriów. Zacznijmy więc od manekinów całopostaciowych. To właśnie one uznawane są za najbardziej użyteczne rozwiązanie. Mogą prezentować kilka elementów garderoby jednocześnie, a także umożliwiają tworzenie różnych stylizacji. Z kolei ekspozytory świetnie nadają się do ekspozycji biżuterii, czapek czy peruk. Z tego powodu znajdziemy je u jubilerów, w sklepach z akcesoriami, salonach fryzjerskich czy gabinetach okulistycznych, gdzie służą do prezentacji okularów. A co można powiedzieć o manekinach torsach?

Manekin tors – gdzie znajdzie zastosowanie?

Manekin tors to rozwiązanie równie funkcjonalne, jak manekin całopostaciowy. Znajdziemy go w sklepach z bielizną czy strojami kąpielowymi. Ze względu na swoją lekkość może być wykorzystywany na sezonowych stoiskach z koszulkami. Z powodzeniem zaprezentuje sukienkę czy marynarkę. Znajdzie zastosowanie również w sklepach z garniturami. Na rynku dostępne są różne warianty, które sprawdzą się w naprawdę wielu butikach. Możesz przekonać się o tym, wchodząc na stronę https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy.7. Do dyspozycji właścicieli butików są manekiny torsy w różnych wariantach. Z reguły najlepiej sprawdzają się te w kolorze białego matu, ponieważ dobrze podkreślają barwy ubrań i nie przytłaczają ich. Dostępne są zarówno manekiny krawieckie z metalową podstawą, jak i takie, które prezentują część nóg (¾). Wybór należy do przedsiębiorcy. Powinien on mieć na uwadze, że czym bardziej dopasowany model do specyfiki butiku, tym lepiej zaprezentuje asortyment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *